0
0
0

Фільтр-бокс для круглих каналів Ø -150

Хіт продажів
Фільтр-бокс для круглих каналів Ø -150
Відгуки:
(0)
  • Модель: 870377253
  • Артикул: 870377253
  • Наявність: Є в наявності
1 000 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
модифікація: Ø -150
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри по Хмельницькому БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 3500 грн.

Доставка по Хмельницькому

Безкоштовна доставка по місту від 1000 грн.

Фільтри для вентиляції касетного типу застосовуються в системах припливної вентиляції і кондиціонування. У рідкісних випадках такі фільтри також застосовуються в витяжних системах вентиляції, наприклад, в припливно-витяжної системи з рекуперацією для захисту рекуператора від пилу.

Основна перевага таких фільтрів це низька початкова опір від 20 Па, простота конструкції і низька ціна самого фільтра і змінних фільтруючих вставок. Сама по собі вставка являє собою гофроматеріал, який збільшує площу фільтрації і додатково зменшує опір.

Фільтри можна використовувати для очищення повітря в будь-яких місцях, де вихідна запиленість не перевищує 3 мг/м 3.

обслуговування

При своїй експлуатації фільтр поступово забруднюється, періодично фільтруючий елемент необхідно чистити. Як правило, частота очищення залежить від місця, де використовується вентиляційна система - в сільській місцевості та в промисловій частині міста вона різна. Періодичність очищення від 2 тижнів до 3 місяців. Середній термін служби фільтра від 1 року до 3 років, після чого необхідно поміняти фільтруючий елемент.

ЗАСТОСУВАННЯ КОНСТРУКЦІЯ

Касетні повітряні фільтри застосовуються для очищення приточного, а в ряді випадків - і витяжного повітря в системах вентиляції і кондиціонування круглого перетину. Служать для захисту повітропроводов, теплообмінників, вентиляторів, приладів автоматики та іншого вентиляційного обладнання від запилення. Зводять до мінімуму забруднення стін і стель близько повітророзподільних пристроїв. Фільтри грубої очистки можуть застосовуватися в якості першого ступеня очищення перед більш ефективними фільтрами.

Корпус виготовлений з оцинкованої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент - з нетканого полотна з синтетичних волокон, фіксується на каркасі зі сталевого рамки.

МОНТАЖ

Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітропроводах за допомогою хомутів в будь-якому положенні. При збірці необхідно враховувати напрямок руху повітря (має відповідати покажчику на фільтрі). При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чистка або заміна фільтруючого елемента).

Характеристики
Основні
модифікація Ø -150
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.