0
0
0

Кондиціонер IdeaPro Sardius IPA-12HR-FN8 ION

Кондиціонер IdeaPro Sardius IPA-12HR-FN8 ION
Відгуки:
(0)
  • Виробники Idea
  • Модель: IPA-12HR-FN8 ION
  • Наявність: Є в наявності
18 450 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
вага: Внутрішній блок: Вага нетто 8.00 Зовнішній блок: Вага нетто 26.00
використовуваний холодоагент: R32
Країна виробник: Китай
Модель: IPA-12HR-FN8 ION
потужність: Потужність, кВт Охолодження 3.500 Нагрів 3.500 Потужність споживання, кВт Охолодження 1.090 Нагрівання 0.970
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри по Хмельницькому БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 3500 грн.

Доставка по Хмельницькому

Безкоштовна доставка по місту від 1000 грн.

Hydrophilic Aluminium Fin


Hydrophilic Aluminium Fin

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Multi-Bend Heat Exchanger


Multi-Bend Heat Exchanger

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Silence


Silence

Режим "Тиша" - кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.

Керування за допомогою Wi-Fi


Wi-Fi Control

Кондиціонери можуть опціонально оснащуватися модулем Wi-Fi, який дозволяє користувачеві, контролювати і дистанційно керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.

Компресор DC inverter


Компресор DC inverter

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше та надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Мотор DC inverter внутрішнього блоку


 Motor DC inverter indoor unit

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

Нічний режим


Night Mode

Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також установки мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.

Підігрівач піддону зовнішнього блоку


Підігрівач піддону зовнішнього блоку

Подогреватель поддона наружного блока устанавливается для обеспечения полного удаления воды образовавшейся в результате оттайки теплообменника наружного блока, после проведении режима "разморозки". Может изготавливаться из различных материалов.

Режим осушення


Dry Mode

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

Характеристики
Основні
вага Внутрішній блок: Вага нетто 8.00 Зовнішній блок: Вага нетто 26.00
використовуваний холодоагент R32
Країна виробник Китай
Модель IPA-12HR-FN8 ION
потужність Потужність, кВт Охолодження 3.500 Нагрів 3.500 Потужність споживання, кВт Охолодження 1.090 Нагрівання 0.970
Рівень шуму Внутрішній блок: Рівень звукового тиску, дБ(А) 52.00 Зовнішній блок: Рівень звукового тиску, дБ(А) 58.00
Рекомендована площа приміщення м² 35
Розмір Внутрішній блок: Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки 792 x 292 x 201 В упаковці 880 x 370 x 290 Зовнішній блок: Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки 730 x 545 x 285 В упаковці 847 x 615 x 362
стан Новий
Тип внутрішнього блоку Настінний
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.