0
0
0

Кондиціонер Midea Oasis Plus OP-12N8E6-I/O

Кондиціонер Midea Oasis Plus OP-12N8E6-I/O
Відгуки:
(0)
  • Виробники Midea
  • Модель: OP-12N8E6-I / O
  • Артикул: 873429191
  • Наявність: Є в наявності
35 700 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Країна виробник: Китай
Модель: OP-12N8E6-I / O
стан: нове
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри по Хмельницькому БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 3500 грн.

Доставка по Хмельницькому

Безкоштовна доставка по місту від 1000 грн.

Серія кондиціонерів Oasis Plus створена з використанням всіх ультра-енергоефективних технологій. Ви можете завжди отримати комфортні умови як влітку так і взимку, не піклуючись про суму рахунків за електроенергію.

Oasis Plus

Примение инверторного компресора нового покоління, і цілий арсенал додаткових нововведень, в серії Oasis Plus дозволило досягти досить високої теплопродуктивності в умовах низьких зимових температур, система забезпечує комфорт в приміщенні навіть якщо на вулиці -30С. При роботі на охолодження клас енергоспоживання А +++, коефіцієнт SEER = 9.2, на обігрів коефіцієнт SCOP = 6.3

Новітні дослідження аеродинаміки дозволили оптимізувати конструкцію повітряного тракту, і в поєднанні з високою продуктивністю вентилятора, кондиціонер Oasis Plus може створити потужний спрямований повітряний промінь, який дозволить рівномірно охолодити (або обігріти) навіть найвіддаленіші місця в кімнаті. При цьому забезпечені і відмінні шумові характеристики - 16dB на нижчій швидкості.

Сенсор «Інтелектуальний ОКО», "бачить" присутність людей в приміщенні, що дозволяє ефективно спрямовувати повітряний потік або в зону перебування людей, або в сторону від людей виходячи з побажання (встановлюється на пульті). Інфрачервоний датчик сам визначить місце виїзду. Крім цього, якщо Ви довгий час відсутні - то кондиціонер вимкнеться, а коли повернетеся - включиться знову.

Технологія "Smart sensor" визначає не тільки температуру, але і вологість в приміщенні, так само можна вибрати режим осушення Power/Normal, або встановити комфортний рівень вологості в межах 30-90%. Налаштування здійснюється за допомогою програми Midea-Air App, через домашню мережу Wi-Fi.

Датчик світла, дозволяє визначити освітленість в кімнаті. Якщо рівень освітленості почне знижуватися, то інтенсивність індикації на внутрішньому блоці так само почне поступово зменшуватися, а при пропажі світла повністю через 5-7 сек згасне. При включенні світла, світіння індикаторів відновиться.

Энергоэффективность А+++

Енергоефективність А +++

Енергоефективність - ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві.

Для населення - це значне скорочення комунальних витрат, для країни - економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості та конкурентоспроможності, для екології - обмеження викиду парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній - зниження витрат на паливо і необгрунтованих витрат на будівництво.

функция «Gear Control»

функція «Gear Control»

Використовуючи функцію «Gear Control» можна регулювати споживання електроенергії кондиціонером, примусово встановивши значення його потужності в 50%, 75% або 100%.

Обмеження потужності системи дозволить заощадити енергію і «вписатися» в ліміт електроспоживання, якщо необхідно.

Inverter Quattro

Технологія «Inverter Quattro»

Технологія «Inverter Quattro» включає в себе:

1. Прискорене охолодження після запуску.

Завдяки сучасним технологіям, застосовуваним в конструкції компресора, кондиціонер відразу після включення інтенсивно охолоджує повітря в приміщенні. При зміні зовнішньої або внутрішньої температури система буде гнучко змінювати інтенсивність роботи.

Технология Smart sensor

Технологія Smart sensor

Технологія Smart sensor визначає не тільки температуру, але і вологість в приміщенні, так само можна вибрати режим осушення Power/Normal, або встановити комфортний рівень вологості в межах 30-90%. Налаштування здійснюється за допомогою програми Midea-Air App, через домашню мережу Wi-Fi.

Використовуючи додаток Midea Air APP користувач може відстежити денний, тижневе, місячне споживання енергії кондиціонером. Більш того, можна обмежити споживання «нічний» квотою на 8 годин, і таким чином контролювати Ваші витрати, а також керувати ними.

Технология 180° волнового инверторного преобразования

Технологія 180-градусного инверторного перетворення

Технологія 180 ° хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди).

У порівнянні з стандартним 120 ° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

  1. Можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму.
  2. Велику енергоефективність і енергозбереження.
  3. Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
  4. Великі можливості управління.

Multi-Bend Heat Exchanger

Теплообмінник з підвищеною тепловіддачею

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

ИНТЕЛЕКТУАЛЬНОЕ ОКО

Сенсор «Інтелектуальний ОКО»

Сенсор «Інтелектуальний ОКО», "бачить" присутність людей в приміщенні, що дозволяє ефективно спрямовувати повітряний потік або в зону перебування людей, або в сторону від людей виходячи з побажання (встановлюється на пульті). Інфрачервоний датчик сам визначить місце виїзду. Крім цього, якщо Ви довгий час відсутні - то кондиціонер вимкнеться, а коли повернетеся - включиться знову.

Технология самоочистки теплообменика  кондиционеров Midea

самоочищення

Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючи теплообмінник.

Режим і-Eco

Режим i-Eco

Економічний режим.

При використанні функції «i-Eco» - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24С і АВТО - швидкість вентилятора.

При цьому Ви отримаєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться.

Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта.

Цей режим можна використовувати тільки в режимі «Охолодження».

Нагрев до +8°С

Підтримка температури + 8 ° С

Захист від замерзання приміщення, підтримання температури + 8 ° С.
Система управління кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8С, щоб не сильно охолоджувалися стіни і не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібно постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/будинок зменшується.

Охлаждение при +50С/Обогрев при -30С

Охолодження при + 50 ° С/Обігрів при -30 ° С

Технологія «Inverter Quattro», холодоагент R32, а також підігрівач картера компресора і піддону зовнішнього блоку дозволяють впевнено використовувати кондиціонери деяких серій для обігріву при -30 ° С, а в режимі охолодження до + 50 ° С. Оптимальні алгоритми роботи дозволяють плавно перемикати потужність компресора і швидкості моторів вентиляторів внутрішнього і зовнішнього блоку, створюючи комфортні умови для користувача.

Diamond style outdoor

Зовнішній блок дизайну "Діамант"

Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме по собі рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіше своїх побратимів, має межі, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва і ретельно продуманою дизайн-концепції.

ODU DC fan motor

Мотор DC inverter зовнішнього блоку

У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, в завістімості від потреб системи.

Motor DC inverter indoor unit

Мотор DC inverter внутрішнього блоку

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

Контроль влажности

контроль вологості

Технологія Smart sensor визначає не тільки температуру, але і вологість в приміщенні, при цьому можна вибрати режим осушення:

Датчик освещенности

Датчик освітленності

Датчик світла, розташований під передньою панеллю, дозволяє контролювати рівень освітленості в кімнаті. Якщо освітлення почне знижуватися, то інтенсивність індикації на внутрішньому блоці так само почне поступово зменшуватися, а при пропажі світла повністю через 5-7 сек згасне. При включенні світла, світіння індикаторів відновиться.

Built-in infrared Sensor

Інфрачервоний датчик руху

Інфрачервоний датчик руху - це сенсор присутності людей.

Він визначає присутність людини в приміщенні, і якщо люди в приміщенні довго відсутні, то кондиціонер автоматично перейде в режим "Очікування".

При поверненню людей в приміщення спрацює функція "Авто-Рестарт" і кондиціонер знову запуститься в колишньому режимі, встановленому з ПДУ.

Гидрофильное покрытие

Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Векторный воздушный поток

«Векторний» повітряний промінь

Новітні дослідження аеродинаміки дозволили оптимізувати конструкцію повітряного тракту, і в поєднанні з високою продуктивністю вентилятора, кондиціонер OP може створити потужний спрямований повітряний потік, який дозволить рівномірно охолодити (або обігріти) навіть найвіддаленіші місця в кімнаті. При цьому забезпечені і відмінні шумові характеристики - 16dB на нижчій швидкості

Wide angle air flow

Ширококутний повітряний потік

Вертикальні жалюзі кондиціонерів Midea повертаються під кутом 110 ° (звичайні кондиціонери працюють до 80 °), а горизонтальні жалюзі гойдаються на 120 ° (звичайні кондиціонери працюють тільки на 90 °). Цей режим забезпечує більш широке і рівне охолодження/обігрів.

Опция - Wi-Fi stick

Контроль і управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi stick)

Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, яке виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон управляє кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea - через Wi-Fi-з'єднання.

Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача.

Відео про підключення модуля знаходиться тут

Можливості програми:

Turbo

режим Турбо

Turbo Mode

Super Cool

Super охолодження

На пульті дистанційного керування RG70 кондиціонера Midea є унікальна кнопка Super. При натисканні цієї кнопки вентилятор внутрішнього блоку кондиціонера буде працювати на високій швидкості, створюючи надпотужний повітряний потік, швидко знижуючи температуру в приміщенні до 17 ° C.

SILENCE

Режим "Тиша" - кондиціонер знижує обороти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.

Детектор утечки фреона

Виявлення витоку холодоагенту

У разі, якщо витік холодоагенту виявлена, на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки «ЄС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури в результаті витоку холодоагенту.

Озонобезопасный фреон R32

Озонобезопасний фреон R32

Новий холодоагент R32 (діфторметан) має значні переваги. В першу чергу це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати вельми популярний в даний час холодоагент R410A з R32, то останній відрізняється зменшеним більш ніж на 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту в меншій мірі страждає навколишнє середовище. Також R32 відрізняється зниженою в'язкістю і щільністю. За рахунок більш низької щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність діфторметана майже на 30% менше в порівнянні з R410A.

Night Mode

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Low Ambient Cooling

Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних.

В сучасних серіях Full DC-інверторних спліт/мультіспліт систем ця опція реалізована програмно-апаратний, при цьому, якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно додатково встановити

Full-DC-inverter

Full-DC (3D DC-inverter)

Всі двигуни в спліт-системи (компресора і вентиляторів) виготовлені за технологією DC-inverter

Функция

Стеж за мною (Follow Me)

Функція "Стеж за мною (Follow Me)"

При включенні цієї функції на ПДУ, процесор управління внутрішнього блоку буде отримувати дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє більш точно регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДУ в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. по прямій лінії "пульт - внутрішній блок".

Режим осушения воздуха кондиционером

Режим осушення повітря

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленої темпаратури і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюється включенням і вимиканням режимів охолодження і вентиляції.

При включенні режиму осушення на ПДУ відображається символ "Капелька"

DC inverter Компресор

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

3D Air Flow

3D автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі

Автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі - Роздільні жалюзі, що дозволяють автоматично регулювати повітряний потік в горизонтальній і вертикальній площині незалежно один від одного.

Технічні характеристики

Внутрішній блок

Назва моделі:

OP-09N8E6-I (MSOPBU-09HRFN8-Q)

OP-12N8E6-I

Електроживлення, В/Гц/Ф:

220/50/1

220/50/1

Потужність, кВт

охолодження:

0.99 ... 4.16

1.03 ... 4.82

Підігрів:

0.75 ... 7

0.75 ... 7.2

Споживана потужність, кВт

охолодження:

0.87 ... 1.96

0.102 ... 1.96

Підігрів:

0.1 ... 1.96

0.104 ... 2.63

клас енергоефективності

охолодження:

A +++

A +++

обігрів:

А +++ при + 2С; А +++ при 7С; А + при 15С

А +++ при + 2С; А +++ при 7С; А + при 15С

Коефіцієнт енергоефективності

SEER (охолодженя):

9.00

9.00

SCOP (обігрів):

6.00 ... 4.20

6.00 ... 4.20

Витрата повітря, м3/год:

565 ... 220

590 ... 230

Рівень звукового давен, дБ (А):

45.00 ... 20.00

45.00 ... 21.00

Рівень звукової потужності, дБ (А):

58.00

59.00

Діаметр труб, мм

рідинна:

6.35 (1/4 ")

6.35 (1/4 ")

газова:

9.52 (3/8 ")

9.52 (3/8 ")

Габаритні розміри (ШхВхГ), мм

Без упаковки:

895x298x248

895x298x248

В упаковці:

985x345x370

985x345x370

вага, кг

Вага нетто:

13

13

Загальна вага:

17

17

зовнішній блок

Назва моделі:

OP-09N8E6-O (MOB30-09HFN8-Q)

OP-12N8E6-O

Тип компресора:

Inverter

Inverter

компресор:

GMCC ROTARY

GMCC ROTARY

фреон

Тип фреону:

R32

R32

Вага фреону, кг:

0,87

0,87

Електроживлення, В/Гц/Ф:

220/50/1

220/50/1

Витрата повітря, м3/год:

2000

2000

Рівень звукового тиску, дБ (А):

57.00

57.00

Рівень звукової потужності, дБ (А):

61.00

61.00

Мінімальна довжина магістралі, м:

3

3

Макс. довжина магістралі, м:

25

25

Макс. перепад висот, м:

10

10

Габаритні розміри (ШхВхГ), мм

Без упаковки:

800x554x333

800x554x333

В упаковці:

920x615x390

920x615x390

вага, кг

Вага нетто:

37

37

Загальна вага:

40

40

Характеристики
Основні
Країна виробник Китай
Модель OP-12N8E6-I / O
стан нове
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.