0
0
0

Припливно-витяжна установка Вентс ВУЕ 100 П міні

Припливно-витяжна установка Вентс ВУЕ  100 П міні
Відгуки:
(0)
  • Виробники VENTS
  • Модель: ВУЕ 100 П міні
  • Артикул: 736124771
  • Наявність: Є в наявності
9 339 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
вага: 6.5
продуктивність: 106,0
Рівень шуму: 41,0
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри по Хмельницькому БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 3500 грн.

Доставка по Хмельницькому

Безкоштовна доставка по місту від 1000 грн.

Припливно-витяжна установка Вуе 100 П міні призначена для забезпечення вентиляції однієї кімнати в квартирах, приватних будинках, майстернях, комерційних приміщеннях. Іноді цією установкою можна забезпечити вентиляцію в двох кімнатах, якщо необхідну витрату повітря в цих кімнатах невисокий.

Вентиляційна установка є повністю готовим моноблоковим пристроєм. В агрегаті виконується фільтрація, подача свіжого повітря, підігрів його при необхідності, видалення відпрацьованого повітря. Пластинчастий рекуператор з великою ефективністю забезпечує підігрів свіжого повітря з вулиці перед подачею його в приміщення в холодний період року. При цьому в установці немає окремого електричного нагрівача, що дозволяє істотно економити на експлуатаційних витратах. Споживання установки в діапазоні 30 - 56 Вт в залежності від швидкості вентилятора.

Установку можна монтувати в міжстельовому просторі, між капітальною стелею і підвісною. Також можливий монтаж до стелі в підсобному приміщенні, такому як балкон, комора, гардеробна і ін. Висота установки всього 215 мм. Для подачі повітря і видалення використовуються гнучкі або жорсткі повітроводи діаметром 125 мм. Витрата повітря регулюється перемикачем.

Характеристики
Основні
вага 6.5
продуктивність 106,0
Рівень шуму 41,0
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.