0
0
0

Шумоглушник круглий Ø/L-160/1000

Шумоглушник круглий Ø/L-160/1000
Відгуки:
(0)
  • Модель: Шумоглушник круглий Ø/L-160/1000
  • Артикул: 870407679
  • Наявність: Є в наявності
1 443 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
модифікація: Ø / L-160/1000
Тип шумоглушника за формою воздуховода: круглий
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 2500 грн.

Шумоглушники для вентиляції круглого перетину для монтажу в канал. Призначені для поглинання шуму, який виникає при роботі вентиляційного устаткування. Діаметр каналу від 100 до 400 мм. Довжина шумоглушника - 500 мм або 1000 мм.

ЗАСТОСУВАННЯ КОНСТРУКЦІЯ

Шумоглушник застосовується для поглинання шуму, що виникає при роботі вентиляційного устаткування і поширюється по повітропроводам вентиляційних систем. Використовується для установки в круглих каналах. Значно знижує рівень шуму в повітроводі (див. Таблицю «Зниження рівня шуму»). Для побудови шумоізольованій вентиляційної системи рекомендується застосовувати шумоглушители разом з звукоізольованими вентиляторами.

Виготовлений з оцинкованої сталі корпус шумоглушника наповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом, покритим зверху захисним покриттям для запобігання видування волокон. Шумоглушники оснащені з'єднувальними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітроводами.

МОНТАЖ

Шумоглушники можливо монтувати в будь-якому положенні. Кращого ефекту шумопоглинання можна досягти за допомогою установки декількох шумоглушників послідовно. Для запобігання провисання гнучкого шумоглушника його необхідно закріпити не тільки по краях, але і посередині.

Характеристики
Основні
модифікація Ø / L-160/1000
Тип шумоглушника за формою воздуховода круглий
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.