0
0
0

Вентилятор ВЕНТС ТТ (ТТ-ПРО) Вентс ТТ 315

Вентилятор ВЕНТС ТТ (ТТ-ПРО) Вентс ТТ 315
Відгуки:
(0)
  • Виробники VENTS
  • Модель: Вентс ТТ 315
  • Артикул: 865932529
  • Наявність: Є в наявності
8 643 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Модель: Вентиляція TT 315
Мінімальна сума замовлення

Мінімальна загальна сума замовлення - 500 грн.

Монтаж кондиціонерів

Виїзд на заміри по Хмельницькому БЕЗКОШТОВНИЙ. Стандартний монтаж кондиціонера від 3500 грн.

Доставка по Хмельницькому

Безкоштовна доставка по місту від 1000 грн.

застосування

Вентилятори ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО об'єднують в собі широкі можливості і високі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку і низького рівня шуму. Сумісні з повітроводами діаметром від 100 до 315 мм.

Вентилятори серій ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО є відмінним вибором для установки в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а так само для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.

конструкція

Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісних і високоміцних матеріалів: AБС-пластика (серія ВЕНТС ТТ) і поліпропілену зниженої горючості (серія ВЕНТС ТТ ПРО).

Сумний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках.

Це робить обслуговування вентилятора максимально простим і зручним. Вам не потрібно розбирати і демонтувати весь вентилятор - просто витягніть центральний блок з корпусу і зробіть сервісне обслуговування.

Всі моделі серій ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО можуть оснащуватися регульованим таймером з діапазоном затримки відключення вентилятора від 2 до 30 хвилин.

Особливості конструкції серії ТТ ПРО

Вхідний патрубок оснащений колектором для плавного входу повітря в вентилятор. Завдяки конічної форми крильчатки і спеціально спрофільоване лопатями, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск і продуктивність у порівнянні зі звичайними осьовими вентиляторами.

Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і спрямляющій апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик - висока продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму.

двигун

У моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно- або двохшвидкісні двигуни. Для деяких типорозмірів доступна версія двигуна з більш потужними характеристиками (ВЕНТС ТТ ... С).

У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двохшвидкісні мотори з низьким енергоспоживанням.

Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів оснащені термозапобіжника.

Підшипники кочення забезпечують тривалий термін служби (близько 40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна - IP X4.

регулювання швидкості

Управління двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою вбудованого перемикача (опція "В") або зовнішнього перемикача П2-1-300, а також П2-5,0 для багатошвидкісних вентиляторів (купуються окремо).

Можлива плавне регулювання обертів за допомогою вбудованого регулятора (опція "П") зовнішнього сімісторного або автотрансформаторного регулятора (купуються окремо), підключивши його до клеми максимальної швидкості двигуна.

монтаж

Вентилятори призначені для канального монтажу в повітропроводі відповідного діаметру в будь-якій точці вентиляційної системи і під будь-яким кутом. В одній системі можлива установка декількох вентиляторів:

  • паралельно (для збільшення витрати повітря);
  • послідовно (для збільшення робочого тиску).

Корпус вентилятора оснащений плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни. Для зручності монтажу і підключення монтажна коробка встановлюється в будь-якому положенні.

Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості (опція "У")

Ідеальне рішення для вентиляції приміщень, в яких необхідний контроль температури повітря (наприклад, для теплиць).

Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості дозволяє автоматично змінювати швидкість обертання крильчатки (витрата повітря) в залежності від температури повітря у вентиляційному каналі або приміщенні.

На передній панелі електронного модуля розташовані:
- регулятор попередньої установки швидкості обертання крильчатки;
- регулятор порога спрацьовування електронного термостата;
- індикатор роботи термостата.

Існують два виконання:
- з вбудованим в канал вентилятора датчиком температури (опція "У"/"У1");
- з виносним датчиком температури, закріпленому на кабелі довжиною 4м (опція "Ун"/"У1н").

Алгоритм роботи вентилятора з електронним модулем температури та швидкості

Встановіть бажану температуру повітря (поріг спрацьовування термостата), обертаючи ручку регулювання термостата, і мінімальну швидкість обертання (витрата повітря), обертаючи ручку регулювання швидкості. Якщо температура підвищується і перевищує встановлений поріг спрацьовування термостата, автоматика перемикає вентилятор на максимальну швидкість обертання (максимальна витрата). При зниженні температури повітря нижче встановленого порогу спрацьовування термостата автоматика переключає двигун вентилятора на встановлену раніше швидкість обертання.

Для запобігання частого перемикання швидкостей двигуна в разі, коли температура в каналі дорівнює встановленому температурному порогу, в алгоритм введена затримка перемикання швидкості.

Існують два алгоритми затримки, які можуть бути використані в різних випадках:

  1. Затримка по датчику температури (опція "У"): при перевищенні температури повітря на 2 ° С вище встановленого порогу спрацьовування термостата вентилятор перемикається на підвищену швидкість. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зниження температури за межі встановленого температурного порога. Даний алгоритм використовується для підтримки температури повітря з точністю до 2 ° С. Перемикання швидкості вентилятора відбуваються нечасто.
  2. Затримка за таймером ( "У1"): при перевищенні температури повітря більш встановленого порогу спрацьовування термостата вентилятор перемикається на підвищену швидкість, і одночасно включається таймер затримки на 5 хвилин. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зниження температури за межі встановленого температурного порога і тільки після 5-хвилинної відпрацювання таймера затримки.

Даний алгоритм використовується для точної підтримки температури повітря. При цьому зміни швидкості вентилятора з опцією У1 відбуватимуться частіше в порівнянні з алгоритмом роботи вентилятора з опцією У, але тривалість роботи на одній швидкості складе не менше 5 хвилин.

Технічні характеристики

Умовні позначення

серія вентилятора Опції
ВЕНСТ ТТ ПРО
ВЕНТС ТТ
З - двигун підвищеної потужності;
Т - таймер;
У - з електронним модулем «по температурі» і вбудованим датчиком температури в канал вентилятора;
Ун - з електронним модулем «по температурі» і виносним датчиком температури;
У1 - з електронним модулем «за таймером» і вбудованим датчиком температури в канал вентилятора;
У1н - з електронним модулем «за таймером» і виносним датчиком температури;
Р - шнур живлення з штекером;
В - трьохпозиційний перемикач;
П - вбудований регулятор оборотів.

Варіанти застосування вентиляторів ТТ

у ванній кімнаті

в офісному приміщенні

паралельна установка вентиляторів на складі для збільшення продуктивності

Характеристики
Основні
Модель Вентиляція TT 315
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.